x

Kombi cihazının montajının yapılabilmesi için öncelikle seçilen duvara askıların monte edilmesi gerekir. Askıların sağlam monte edilmesi için bu işlem dikkatle gerçekleştirilmelidir. Askı monte edildikten sonra kombi cihazı zemin ile 90 derece açı yapacak şekilde askıya yerleştirilmelidir.

Kombi bakımı ve kombi tamiri gibi hizmetler sırasında kombi servisi çalışanlarının işlerini kolaylaştırmak adına kombi cihazının duvara çok yaklaştırılmamasına dikkat edilmelidir. Bu sırada kalorifer tesisatı için vana giriş çıkışları, gaz girişi, soğuk su girişi ve sıcak su çıkışı gibi bağlantı noktaları hazır hale getirilmelidir.

  • Kombinin monte edildiği yerlerde aşırı ısı, nem barındıran ve patlayıcı özellikteki cihazlar ya da maddeler bulunmamalıdır.
  • Kombiler asit buharı barındıran ortamlara monte edilmemelidir; gerektiğinde ilgili kontroller yapılmalıdır.
  • Kombi monte edilirken istenmeyen kazaların ortaya çıkmasının engellenmesi adına doğalgaz bağlantılarının kusursuz yapılması ve doğalgaz tesisatının test edilmiş olması elzemdir.
  • Kombilerin kesinlikle hava almayan, kapalı, aşırı sıcak ya da soğuktan etkilenebilecek yerlere monte edilmemesi gerekir.
  • Kombi montajı için yalnızca sertifikalı uzmanlara güvenilmelidir.

Deneyimli ve profesyonel kadrosuyla İstanbul genelinde kombi servisi sunan KomKli; kombi montajı taleplerinizde de en kaliteli hizmeti sunmaktadır. “Önce güvenliğiniz” ilkesi doğrultusunda tasarladığımız hizmet süreçlerimizden yararlanmak isterseniz, hemen bize ulaşabilirsiniz!

Call Now Button